E-pasts

Kaķu skrāpis 120 cm – pelēks

Vērtējums: Vēl nav vērtējumu
Pieejamība:ir noliktavā 
Preces ID:17261
72,54 €

Gluds un izturīgs kaķu skrāpis ir ideāla vieta, kur Jūsu kaķim asināt nagus. Katram īpašniekam vajadzētu padomāt par šo noderīgo dāvanu sev - pretējā gadījumā viņš var sanākt negaidīti pārsteigumi mājā. Katram kaķim ir nepieciešama vieta, kur asināt nagus - kaķu skrāpis ir ideāla izvēle.

Ja pamanāt pazīmes, ka kaķēns ir sācis sabojāt jūsu mēbeles, vai arī ja vēlaties iemācīt mājdzīvniekiem, kā lietot skrāpi, rīkojieties šādi:

Novietojiet skrāpi netālu no vietas, kur jūsu kaķi iepriekš ir asinājuši nagus, piemēram, pie dīvāna, aizkara, paklāja utt., Vai tur, kur bieži jūsu kaķi uzturas.

Apbalvojiet savu kaķi ar kārumiem par katru reizi, kad viņš izmantojis jauno iekārtu.

Pēc kāda laika, ja nepieciešams, jūs varat pārvietot skrāpēšanas statīvu uz piemērotāku vietu.

Varat arī mēģināt izmantot balderiāni, lai piesaistītu kaķa uzmanību skrāpim.

Šis statīvs ir svarīgs aksesuārs jūsu kaķim vai kaķēnam. Ja esat iesācējs pārsteidzošajā kaķu pasaulē, kaķu skrāpis ir lielisks veids, kā uzzināt par aizraujošo kaķu pasauli un psiholoģiju, nemaz nerunājot par to, lai padarītu savus mājdzīvniekus laimīgus.

Šis izturīgais, skrāpējumiem izturīgais dizains ļauj jūsu mājdzīvniekam stundām ilgi izklaidēties gan ar nagiem, gan ar prātu. Novietojiet viņu pie sava kaķa iecienītākās vietas, kur viņam patīk pavadīt laiku un skatieties, kā sākas jautrība. Paredzēts kaķiem, kuriem ir tendence saskrāpēt lietas, kuras viņiem nevajadzētu skrāpēt, piemēram, aizkarus, žalūzijas, mēbeles un daudz ko citu.

Ja vēlaties izlādēt kaķa enerģiju, vai mazināt viņa vēlmi saskrāpēt, jūsu pūkainais draugs noteikti novērtēs skrāpi. Tas ir nebeidzams prieka avots. Viņš vai viņa pavadīs stundas, iepazīstoties ar šī produkta īpašībām. Kaķiem ir dabisks impulss asināt un rūpēties par nagiem, skrāpējot, noņemot mirušo nagu slāņus un iezīmējot teritoriju.

Jūsu kaķim noteikti patiks dabiski šķiedraina konstrukcija, un viņš sajutīs prieku, noplēšot stabu virsmu un apgraužot pievienoto rotaļlietu. Izgatavots no dabīgas džutas un kokosriekstu virves ar masīvkoka pamatni. Šo produktu raksturo ilgtermiņa kvalitāte un izturība. Pateicoties neitrālajai dabiskajai krāsu gammai, kas viegli saplūst ar vidi, skrāpis neizbojās jūsu mājas dizainu. Bumba, kas piestiprināta pie virves, sniegs prieku spēlējoties ar to.

Pēdējās atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.
Uzrakstiet atsauksmi....(min. 10, max. 2000 simboli)
Vispirms: Novērtējiet preci. Lūdzu izvēlieties vērtējumu no 0 (slikti) līdz 5 zvaigznēm (teicami). Novērtējums:
Uzrakstītu simbolu skaits:

Filtri